Hakkımızda

Üretmiş olduğumuz su kabağı lambalarının tasarımlari ve üretimleri bize aittir. Lambalarımızın ambalajlama işlemlerinde koliler kasalara alınarak gönderilir. Bu konuda yaşanacak aksaklıkları firmamız üstlenmektedir. Toptan su kabağı lambaları için atölyemizi ziyaret edebilir yada mobil +905055658727 numaralı telefondan fiyat listesi isteyebilirsiniz. Dünyanın her yerine ürünlerimizi kargolamaktayız.
Ürünler belli ölçülerde su kabaklarına işlenmektedir. Ürünlerimizi isterseniz asma aparatları ile isterseniz masa üstü aparatları ile sipariş edebilirsiniz.  Yurt dışına ve yurt genelinde ürünlerimizi hasarsız bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Sorularınıza canlı destekten anında cevap bulabilirsiniz. Toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.


 

We deliver our products to costumers all over world without being damaged. We take a responsibility for any being damaged and broken. You have it made the desired pictures and names work. Just sent to us the pictures and names. You can reach to us via live support for any questions.

 Wir liefern unsere Produkte an unseren Kunden auf der ganzen Welt unversehrt. Wir nehmen die Veranwortung wie die Schäden und zerbrochen. Wenn Sie uns Ihr Bild, Zeichnung und Namen schicken, können wir die Arbeit machen, de Sie wollen. Sie können uns Ihre Wünschen und Fragen aus der Live Support Abteilung senden.


WhatsApp Destek Hatti