Warning: unlink(/home/kabakhan/public_html/storage/cache/cache.catalog.language.1575869835): No such file or directory in /home/kabakhan/public_html/system/library/cache/file.php on line 68 Su kabağı lamba yapımında kullanılan malzemeler
Menu
Your Cart

Yapım malzemeleri

Yapım malzemeleri
4 mm boncuk için özel uç
Yeni İndirimli
4 mm boncuk için özel uç  Dremel ve muadili matkaplara takabileceğiniz özel olarak üretilmiş matkap ucu..
50,00TL
6 mm boncuk için özel uç
İndirimli
6 mm boncuk için özel uç  Dremel ve muadili matkaplara takabileceğiniz özel üretim matkap ucu..
50,00TL
180 wattlık bu el motoru + esnek mil ile inceltme konik delme ve kesme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. 180 watt el motoru + esnek mil + pensetsiz mandren + yedek kömür + çark taşları + uç anahtarı Kendi imalatlarımızdada gönül rahatlığı ile kullandığımız bu matkapları gerekli testlerini..
350,00TL
Dremele uygun 8 mm matkap ucu Şarjlı matkap ile çalışabilirsinizNormal matkap ile çalışabilirsiniz...
60,00TL
Su kabağı boncuk yapıştırıcısı
İndirimli
Bu ürün aparatı sayesinde yapıştırıcıyı az akıtıp boncuğa iz yapmamasını sağlar.Ürün boncuğa teması ile hemen donar.Boncuk yapıştırırken dikkat etmeniz gereken en önemli detay olabildiğince az damlatılmasıdır...
7,50TL
Makitanın üretimi olan bu matkap 4500 devire sahip 230 w gücündedir. Hafif ve küçük oluşu sayesinde çalışırken yorulmayacağınız bir matkaptır. 24 ay garanti kapsamındadır. Çelik 0.5 - 6.5 mm matkap ucu kapasitesi Ahşap 0.5 mm - 9 mm matkap ucu kapasitesi..
260,00TL
2 vitesli olan prox marka elektrikli matkap ile su kabağı temizleme aparatı ile su kabağına hasar vermeden en düşük vitesinde rahatca temizleyebilirsiniz. Elektrikli oluşu şarjlı matkaplara göre daha uzun ömürlüdür ve güçlüdür. Bu matkap ile hem su kabağı temizleme işlerini hemde büyük delik açma..
200,00TL
Su kabağı inceltme tekniğinde kullanacağınız bu parat sayesinde derinlik ayarını yapıp aynı mesafede inceltebilirsiniz..
50,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)